Gdzie kupić wykładziny do zakładu produkcyjnego?

#2016-12-02 04:44:20 

Dziobak

Użytkownik

Witam. Poszukuję trwałych i solidnych wykładzin podłogowych, które sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym. Czy ktoś może mi polecić godnego zaufania sprzedawce tego typu produktów?
#2016-12-02 06:51:28 

Achilles

Użytkownik

Ja mogę polecić wykładziny z oferty przedstawionej na stronie http://www.wykladziny.net/wykladziny-pcv. Znajduje się tam duży wybór wytrzymałych i estetycznych wykładzin obiektowych, wykonanych z polichlorku winylu. Jest to oferta firmy ROTECO WYKŁADZINY OBIEKTOWE, mającej swoją główną siedzibę w Poznaniu. Firma ma też swoje przedstawicielstwa w wielu innych miastach Polski, więc w Twojej okolicy na pewno znajdziesz jej reprezentanta.
#2016-12-02 08:33:29 

Okularnica

Użytkownik

Ja też znam tę firmę i kupiłam oferowane przez nią nowoczesne wykładziny w Krakowie. Przedsiębiorstwo oferuje klientom przede wszystkim wysokiej klasy wykładziny biurowe, a także obiektowe, które są przystosowane do użytkowania w szkołach, szpitalach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a także w zakładach produkcyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że łatwo je utrzymać w czystości, jak również to, iż posiadają właściwości antystatyczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015