Jak mieć na oku sklep, będąc w domu?

#2016-12-09 03:34:30 

Okularnica

Użytkownik

Mam takie pytanko. Otworzyłam niedawno butik w jednym z lokalnych pasaży handlowych i dowiedziałam się od koleżanki po fachu, że bywa różnie z ochroną w tym miejscu, że często zaśpią, jak coś się dzieje, albo w ogle nie przyjeżdżają. Boję się wobec tego obezpieczeństwo swojego sklepu. W zwiazku z tym, czy jest możliwość podpatrywania, co się dzieje w okolicy?
#2016-12-09 05:20:53 

LunaLaluna

Użytkownik

Zasadnicze pytanie – po co otwierałaś w takim miejscu butik? Nie było lepszego? Albo też inaczej, czy to jedyna firma ochroniarska w okolicy?
#2016-12-09 07:28:17 

Okularnica

Użytkownik

Odpowiadając od końca – to firma, którą wynajmuje pasaż, nie poszczególni handlowcy. A druga spawa, wiesz… po rpstu tu przeważyły kwestie finansowe. Było tam taniej, niż w innych pasażach, a jest tam i tak spory obrót, więc ewentualnie jeśli misię powiedzie, to przeniosę się w bezpieczniejsze miejsce. Ale na dzie dzisiejszy chciałabym jakoś się tam mimo wszystko zabezpieczyć dodatkowo.
#2016-12-09 10:06:27 

KrólHenry

Użytkownik

Jak chcesz mieć pogląd na sklep z domu np. to sobie zajrzyj tutaj - http://mzxglobal.pl/kamery/kamery-sieciowe-ip.html. Msz możliwość podejrzenia obrazu z kamery z dosłownie każdego miejsca, bo to i na tablecie, jak i na komputerze możesz sobie zobaczyć przez aplikacje. Specjaliści z tego sklepu wszystko Ci wyjaśnią, co powinnaś wiedzieć :)
#2016-12-09 10:19:39 

Okularnica

Użytkownik

Własnie czegoś takiego oczekiwałam :) Przynajmniej będę spokojniejsza bo wiem, że wrazie gdy zobaczę, że coś się dzieje, to mogę zadzwonić na policję. Dzięki stokrotne!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015