Badanie hałasu na hali produkcyjnej.

#2017-01-09 01:32:51 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Właśnie otwieramy nową halę produkcyjną w naszej firmie i dopinamy ostatnie sprawy. Pozostało nam zadbać o izolację akustyczną pomieszczenia, ale żeby to zrobić musimy najpierw dokonać pomiarów hałasu. Znacie firmę, która podejdzie do sprawy profesjonalnie?
#2017-01-09 03:57:29 

Dziobak

Użytkownik

Dobrze radzę, abyście faktycznie zadbali o te pomiary. Ostatnio u nas w firmie mieliśmy kontrolę i nałożyli na nas karę za nieodpowiednie zabezpieczenie akustyczne pomieszczenia. Zdradzę Ci w tajemnicy, że to niemały wydatek.
#2017-01-09 04:20:02 

Achilles

Użytkownik

Pomiary akustyki wykonuje jedna z Warszawskich firm, która może pochwalić się sporym doświadczeniem w tej kwestii. Poczytać o ich usługach dotyczących akustyki możesz na http://sgs.analizysrodowiska.pl/akustyka/pomiar-halasu/. Na pewno dokonają rzetelnych pomiarów, a pewnie nawet doradzą jak wykonać odpowiednią izolację pomieszczenia, aby odgłosy nie przedostawały się na zewnątrz.
#2017-01-09 05:17:55 

Okularnica

Użytkownik

Również mogę polecić tę firmę. Korzystałam z ich innych usług, ale zakładam, że pomiary hałasu również przeprowadzają równie dokładnie. Byłam nawet u nich w laboratorium – sprawia niesamowite wrażenie i widać, że jest profesjonalnie urządzone:)
#2017-01-09 08:12:09 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Te opinie chyba mi wystarczą, wydajecie się być zadowoleni z ich usług. Przejrzę link, który mi podesłaliście, sprawdzę co mają w ofercie i pewnie zgłoszę się do nich, aby przedyskutować sprawę:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015