Które urządzenia chłodnicze są najlepsze?

#2017-01-23 00:26:23 

Twardy_Mike

Użytkownik

Spieram się z kolegami z branży sklepikarskiej o to, który z producentów urządzeń chłodniczych jest obecnie najpopularniejszy na rynku. W kilka osób mamy swojego faworyta i mam nadzieję, że utwierdzicie nas w przekonaniu, że poszliśmy w dobrym kierunku.
#2017-01-23 01:53:27 

Anioł

Użytkownik

Hehe nieformalne zawody mam rozumieć :))) Ja nie mam wielkiego wyboru...To znaczy mam, ale faworyt w moim przypadku jest tylko jeden. Najlepsze szafy i urządzenia chłodnicze robi firma Rapa. Używam tych urządzeń od dawna i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Kupuje je zawsze w firmie probox.pl, w której nie tylko wybór jest ogromny, ale i ceny są super...
#2017-01-23 03:41:57 

SłoiczekONA

Użytkownik

Rapa to doskonały wybór, te urządzenia świetnie wyglądają. Tutaj znajdziecie dobrą ofertę https://probox.pl/producent/30/rapa na wiele ich rodzajów zarówno na urządzenie na przedzie sklepu, jak i te zapleczowe.
#2017-01-23 05:51:26 

Twardy_Mike

Użytkownik

No jeśli tylko trzecia osoba potwierdzi ten wybór, to sprawa jest już przesądzona i wygrana pewna, chociaż o nic poważnego nie gramy, to raczej gra o honor.
#2017-01-23 08:11:37 

Fryta

Użytkownik

No dobra, to ja będę tą osobą, która przechyli szalę na Twoją korzyść. Miałam do czynienia z wieloma już urządzeniami chłodniczymi i wiem, które co potrafią. Z urzadzeniami firmy Rapa nigdy się nic nie działao i zawsze działały bez zarzutu, oczywiscie niezbędna jest także dobra obsługa zgodna z instrukcją.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015