Jaką polecacie firmę zajmującą się instalacjami fotowoltaicznymi?

#2017-02-16 05:14:55 

SłoiczekONA

Użytkownik

Hej! Poszukuję jakiejś dobrej firmy, która się zajmuje instalacjami fotowoltaicznymi. Zależy mi na dobrym wymierzeniu, jaki montaż będzie najlepszy (sąsiadowi zakładała takie instalacje jakaś firma noname i teraz złożeczy im na każdym kroku), a także będą mieli profesjonalne sprzęty, które nie będą cały czas się psuły. Pomożecie biednej niewieście? :)
#2017-02-16 06:39:04 

Niematuralny

Użytkownik

Co mielibyśmy nie pomóc :) Osobiście mogę polecić firmę Soltec. To sklep, który rzeczywiście posiada sprzęty od najlepszych producentów. Poza tym rzeczywiście znają się na prowadzeniu takich instalacji. Warto wiec wziąć ich przynajmniej pod uwagę ;)
#2017-02-16 07:34:28 

SłoiczekONA

Użytkownik

A jakby kolega miał do nich jeszcze jakiś link, to byłabym wdzięczna, mogłabym się przyjrzeć sama, co dokładnie oferują.
#2017-02-16 08:18:16 

Niematuralny

Użytkownik

Jasne! Więcej o ich instalacjach fotowoltaicznych możesz się dowiedzieć ze strony http://www.soltec.sklep.pl/zestawy-sieciowe-c-86.html. Mają tam zestawy albo jedno, albo trójfazowe, to już musisz sama wybrać, co byłoby najlepsze dla Ciebie, albo po prostu po popytaj ich, co Ci polecą.
#2017-02-16 10:49:19 

SłoiczekONA

Użytkownik

Dobra, a jak z trwałością ich systemów? Jeszcze az się powołam na sąsiada ale on mówi, że awarie ma raz na sezon… więc dziękuję za coś takiego.
#2017-02-16 13:04:57 

Niematuralny

Użytkownik

Tu problemu na bank nie będzie. Możesz mi wierzyć – wykorzystują naprawdę urządzenia sprawdzonych producentów, ja sam mogę zaręczyć, bo mam ich rozwiązania w domu i nie było do tej pory najmniejszego problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015