Jaki podnośnik rehabilitacyjny wybrać?

#2017-02-17 04:29:37 

[Deleted User]

Użytkownik

Witajcie. Zastanawiam się nad wyborem podnosnika rehabilitacyjnego dla osoby niepełnosprawnej z mojej rodziny. Widziałem w sklepach rehabilitacyjnych rózne podnosniki służace do przenoszenia osób nieporuszających się o własnych siłach. A Wy jaki podnosnik polecacie?
#2017-02-17 04:43:13 

HannaG

Użytkownik

Ja wybrałam podnośnik sufitowy, gdyz jest mały i można go zamontowac praktycznie wszędzie, niezaleznie od rodzaju stropu. Jest poza tym bardzo praktyczny i zapewnia osobie niepełnosprawnej komfort oraz niezalezność.
#2017-02-17 06:27:34 

SłoiczekONA

Użytkownik

A ja zdecydowałam się na podnośnik scienny, który jest zawieszony na specjalnym zawiasowym mocowaniu ściennym. Dla osoby mającej problemy z samodzielnym wstawaniem i przemieszczaniem się jest to niezawodne rozwiązanie.
#2017-02-17 07:43:56 

[Deleted User]

Użytkownik

A gdzie kupiłyscie te urządzenia? Może macie swój ulubiony sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym?
#2017-02-17 08:15:12 

HannaG

Użytkownik

Ja swój uniwersalny podnośnik rehabilitacyjny kupiłam w sklepie, który można znaleźć w Internecie pod adresem http://www.meva-podnosniki.pl/. Jest to sprawdzony sklep, oferujący duży wybór urządzeń pomagających osobom niepełnosprawnym w pokonywaniu barier architektonicznych.
#2017-02-17 10:35:28 

SłoiczekONA

Użytkownik

Tak się składa, ze jest to również mój ulubiony sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym. Znajdujące się w jego ofercie podnośniki nie są drogie, a sa wyposazone w wiele praktycznych udogodnień, jak: pilot sterujący oraz ładowarka z kontrolą ładowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015