Gdzie znajdę dobry sklep z elektronarzędziami?

#2017-02-24 04:40:28 

Twardy_Mike

Użytkownik

cześć wszystkim, może powiecie mi gdzie znajde naprawde dobry i tani sklep z elektronarzędziami?? Na użytek własny, ale i firmowy, więc musi być profesjonalnie i bez tracenia na jakości. Interesuje mnie na przykład strug elektryczny i wiertarka udarowa. Niewykluczone, ze będę robic wieksze zakupy, wiec fajnie jeśli dostałbym od firmy cos w zamian.;)
#2017-02-24 06:29:12 

Achilles

Użytkownik

Ja ci mogę polecić elektronarzędzia z tego sklepu internetowego http://sklep.metalzbyt.com.pl/187-elektronarzedzia. Mają sprzęty, które wymieniłeś, ale oferta jest szeroka, więc znajdziesz też wiele innych rzeczy… przy większych zakupach możesz liczyć na darmową dostawę. Jak kupowalem to limit był chyba 250 złotych, wcale nie tak wiele jak na elektronarzędzia.;)
#2017-02-24 08:27:30 

JanKingKong

Użytkownik

też kupowałem w tym sklepie, ale nie przez Internet, tylko w Olsztynie. Potrzebowałem wyrzynarki, dostałem ją w dosyć korzystnej cenie i działa świetnie. Pracownik był miły i doradził jaki model sprawdzi się najlepiej. Także również polecam Metalzbyt i ich produkty.;) wiele fajnych marek bez przepłacania. Wiertarek też mają dosyć sporo do wyboru.
#2017-02-24 11:16:03 

Twardy_Mike

Użytkownik

dzięki za link, widzę, że chyba znajdę tam to, czego szukam.;) Może jak będę wkrótce w Olsztynie to do nich zajrzę i się rozejrzę, zobaczymy, zawsze mogę potem zamówić coś z dostawą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015