Czy warto utylizować meble?

#2017-03-30 01:29:12 

Okularnica

Użytkownik

Ktoś ostatnio mi powiedział, że jak chce wyrzucić stare meble, to powinnam je zutylizować. Czy to prawda, bo pewnie wiążą się z tym jakieś dodatkowe koszty, czy to droga usługa? A po drugie to kto się zajmuje tego typu utylizacją, bo przecież na wysypisko tego nie mam zamiary wywozić?
#2017-03-30 04:20:21 

LunaLaluna

Użytkownik

Ja ostatnio to miałam przeboje, a to właśnie dlatego, że zamiast zutylizować meble, które zostały mi po wymianie całego wyposażenia mieszkania postanowiłąm ustawić je pod śmietnikiem. Przyjechała straż miejska wlepili mi mandat i tak dalej i tak dalej. W końcu dowiedziałam się, że faktycznie meble trzeba utylizować.
#2017-03-30 06:15:15 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Może nie wynika to tak jasno z przepisów prawa, ale po prostu w różnego rodzaju meblach znajduje się tyle różnego rodzaju materiałów, że nie można ich wrzucić do jednego worka. Trzeba meble rozłożyć na części pierwsze i dopiero można je utylizować.
#2017-03-30 07:39:06 

Okularnica

Użytkownik

Ale to przecież potrwa taka rozbiórka...
#2017-03-30 10:16:31 

Zabojca_miesa

Użytkownik

No dlatego nie masz tego robić samodzielnie...
#2017-03-30 10:39:17 

Dziobak

Użytkownik

Zgłoś się do specjalistów i dowiedź się o nich więcej, bo naprawdę warto. Każego dnia trafia im się inny rodzaj prac, dziuęki czemu zdobywają doświadczenie na wielu polach. Tym samym opanowali do perefekcji sztukę przeprowadzki, rozbiórki, czy w końcu utylizacji mebli, z korzyścią oczywiście dla klienta.
#2017-03-30 12:26:02 

Achilles

Użytkownik

Jeszcze niedawno to do przeprowadzki trzeba było szukac ludzi po osiedlowych skwerach czy wręcz nawet sklepach. A teraz wystarczy jeden telefon, ekipa przyjeżdża, zabiera wszystko, a jak trzeba to jeszcze nawet po sobie posprząta. To jest robota i to jest postęp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015