Agencja do produkcji kilku spotów reklamowych.

#2017-04-27 01:46:32 

Samooootna

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam sprawdzonej agencji do wyprodukowania kilku spotów reklamowych. Interesuje mnie ktoś z doświadczeniem w produkcji takich materiałów na rzecz telewizji, bo później te reklamy mają być puszczane na antenie kilku stacji. Jeżeli ktoś współpracował z taką agencją to płacę złotem za takie informacje ;)
#2017-04-27 03:17:49 

HannaG

Użytkownik

Jest w sumie kilka agencji które przychodzą mi na myśl. To co pamiętam to wrzuciłam w prywatną, masz tam ich strony to możesz zobaczyć realizacje. Warto by było zainteresować się również agencją Wojs Media. Czytałam o nich bardzo dużo ciekawych opinii ;)
#2017-04-27 04:15:15 

BatonZowsa

Użytkownik

Koleżanka dobrze ci radzi. Wejdź sobie na ich stronę http://wojsmedia.com.pl/ i tam zobacz całą ofertę. Pół roku temu robili dla mnie identyfikację firmy a właśnie jestem w trakcie ustalania szczegółów kampanii reklamowej. Super współpraca i niecodzienne podejście. Naprawdę warto.
#2017-04-27 06:02:26 

JanKingKong

Użytkownik

Znam jedną ekipę z Wrocławia chyba. Młode chłopaki, ich firma jest może 2 lata na rynku, ale jeżeli chodzi o realizacje, pomysły, wykonanie i jakość to bija na głowę polowe dzisiejszych producentów filmowych :D Poważnie mówię, wyśle ci namiary na ich profil na fb.
#2017-04-27 08:22:16 

HannaG

Użytkownik

Tak właśnie teraz patrzyłam na ich stronę jak podałeś link i faktycznie mają sporo realizacji dla znanych marek. Wejdź na http://wojsmedia.com.pl/oferta/planowanie-i-zakup-mediow bo tutaj masz chyba to co cię interesuje. Produkcja jest jak najbardziej w ofercie ale później mogą się też zając wykupieniem czasu antenowego. Super sprawa bo praktycznie większość rzecz załatwiają za ciebie :D
#2017-04-27 10:15:31 

Samooootna

Użytkownik

Właśnie patrzę. Wszystko mi się podoba i wydaje mi się że gdzie bym z tym nie poszła to każda z tych firm robi naprawdę dobrą robotę. Muszę się chwilę nad tym zastanowić.
#2017-04-27 10:24:32 

Niematuralny

Użytkownik

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden taki pomysł. Firma ma coś związanego z tofu, w sensie w nazwie. Postaram się znaleźć ich link i ci wysłać bo mają naprawdę rewelacyjne efekty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015