Komputerowa wizualizacja wnętrz – tanio i solidnie?

#2017-05-11 01:13:49 

Dziobak

Użytkownik

Czy wiecie może kto się zajmuje takimi sprawami? Ja miałem znajomego grafika ale wyjechał do Anglii i nie mam z nim żadnego kontaktu. Dlatego rozglądam się za kimś, kto by mi pomógł ogarnąć kilka takich wizualizacji. Miałyby trafić na stronę salonu meblowego jaki prowadzę z bratem. Dzięki z góry za pomoc!
#2017-05-11 03:41:05 

Anioł

Użytkownik

Generalnie to nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem wykonawcy bo takich firm jest od groma. Ale diabeł tkwi w szczegółach. Są studia lepsze i gorsze, tak samo wolni strzelcy.
#2017-05-11 04:22:07 

KrólHenry

Użytkownik

Zależy też jakiego typu dokładnie ma być to grafika. Podejrzewam że 3D ale w tym zakresie też są różne opcje. Im bardziej realistyczny ma być obraz tym wymaga to większego nakładu pracy i większych umiejętności.
#2017-05-11 04:56:33 

SłoiczekONA

Użytkownik

Ja myślę że fotorealizm jest optymalny przy takich zleceniach. Przecież czasami te grafiki na stronach czy w katalogach wyglądają jak normalne zdjęcia a zostały w całości wykreowane w programie!
#2017-05-11 06:01:09 

JanKingKong

Użytkownik

To jest bardzo dobre i doświadczone studio graficzne: http://altariastudio.com/oferta/wizualizacje-wnetrz-i-architektoniczne. Jak widzisz mają w swojej ofercie tego typu rzeczy. Dziś wizualizacja wnętrz jest dochodowa dla grafików, bo często trzeba robić takie rzeczy. Wiem że wielu architektów wnętrz zleca takie rzuty dla swoich klientów i robi to zwykle świetne wrażenie. Nie czarujmy się takie zadania dla każdego grafika są najcięższe bo trzeba dopracować detale.
#2017-05-11 08:40:03 

LunaLaluna

Użytkownik

My korzystaliśmy z usług dekoratora i on nam pokazał taką wizualizację która wyglądała jak zdjęcie urządzonego wnętrza. Najlepsze że potem wszystko wyglądało jak na tym obrazku :)
#2017-05-11 10:04:42 

Allubdarh

Użytkownik

Bardzo dobrej jakości wizualizacje można robić nawet w darmowym Blenderze, zresztą masa profesjonalnych grafików z niego korzysta. Jest jeden warunek – trzeba umieć to robić. Ja nigdy nie miałem drygu...
#2017-05-11 10:59:44 

Samooootna

Użytkownik

Bawiłam się grafiką 3D przez chwilę ale potem natłok obowiązków zmusił mnie by przerwać. Szkoda bo odprężało mnie to a mój chłopak mówił że miałam talent graficzny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015