Kurs tańca w Warszawie - gdzie się udać?

#2017-05-22 01:22:41 

Fryta

Użytkownik

Forumowicze i forumowiczki, za parę tygodni mam ślub i wciąż nie mamy żadnego pomysłu na pierwszy taniec. Może znacie jakieś kursy tańca w Warszawie, które pomogą nam załatwić ten problem? Pomóżcie nam, bo sprawa robi się coraz bardziej poważna.
#2017-05-22 03:19:23 

SłoiczekONA

Użytkownik

Generalnie takich szkół i szkółek jest w Warszawie bardzo dużo, więc nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem. Podpytajcie też znajomych, bo często nie wykorzystujemy tego co mamy pod ręką. Może akurat ktoś zajmuje się tańcem. Sama wiem po sobie, że przy weselu pomogło mi wielu znajomych.
#2017-05-22 05:30:41 

Twardy_Mike

Użytkownik

My z żoną korzystaliśmy z internetowych kursów tańca i poszło nam całkiem nieźle. Zresztą to jest Wasz dzień, nie ważne jak będzie i tak każdy powie, że super i w ogóle.
#2017-05-22 05:52:14 

Allubdarh

Użytkownik

W Warszawie jest fajna akademia tańca Rising Stars, w której prowadzą również nauki pierwszego tańca. Sami z żoną korzystaliśmy i wyszło to wszystko świetnie. Kwestia jest też taka, że musicie wybrać muzykę, gatunek jaki chcecie zatańczyć. Macie już jakąś wizję? Jakieś pomysły?
#2017-05-22 06:01:49 

Fryta

Użytkownik

Generalnie nie mamy wybranego ani utworu, ani tańca, aby ułatwić pracę osobie, która będzie nas uczyć. Jak wybierzemy razem z nią to chyba będzie jakoś łatwiej nauczyć nas tańczyć. Co o tym myślicie?
#2017-05-22 06:46:00 

SłoiczekONA

Użytkownik

Jak dla mnie to powinniście wybrać piosenkę, która jest Wasza, z którą macie jakieś wspomnienia. Jak ktoś Wam wybierze piosenkę to nie będziecie czuli tego, że to Wasz pierwszy taniec. Będzie to po prostu zwykły taniec i nic więcej. Przemyślcie to lepiej, bo możecie później żałować.
#2017-05-22 06:59:11 

Zniżka

Użytkownik

Jeżeli chodzi o kurs tańca w Warszawie to polecam tę samą firmę, o której ktoś wcześniej wspomniał. Jak zajrzysz na ich stronę http://www.risingstars.com.pl/ to dowiesz się dużo więcej na temat pierwszego tańca. Może rozwieje to jakieś Wasze wątpliwości. Jest tam też cennik to od razu zorientujecie się jak to wygląda cenowo. My uczyliśmy się właśnie u nich tańczyć i po 3-4 lekcjach szło już nam to super.
#2017-05-22 09:15:22 

Fryta

Użytkownik

Dobra, jak tam mówicie to sprawdzę tę szkołę. Dzięki również za porady, faktycznie możecie mieć sporo racji z tą piosenką. Już zastanawiamy się co za piosenkę wybrać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015