Gdzie najlepiej przeprowadzić kremację w Katowicach?

#2017-05-23 06:29:47 

Dziobak

Użytkownik

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy w dość trudnej sprawie, choć wszystkich nas to czeka. Śmierć zapukała do drzwi i moja ukochana małżonka przedwcześnie odeszła od nas. Jej życzeniem było dokonanie kremacji jej ciała po śmierci. Jest mi ciężko, nie będę ukrywać, ale pragnę spełnić jej życzenie. Nie chcę jednak robić tego byle gdzie, co chyba jest zrozumiałe i dlatego szukam jakiegoś miejsca w Katowicach, w którym można dokonać kremacji i możecie mi je polecić. Wiem, że prośba dość specyficzna, ale jak już pisałem śmierć czeka nas wszystkich i niestety każdy pewnie ma jakieś doświadczenie w tej kwestii i może mi polecić jakieś sprawdzone miejsce, dom pogrzebowy czy coś takiego, który się tym zajmuje. Bardzo proszę o pomoc.
#2017-05-23 07:11:43 

SłoiczekONA

Użytkownik

O rety, jaka przykra rzecz. Ale ma pan racje, że niestety czeka nas to wszystkich. Przykre jest tylko jak to dzieje się nagle albo stanowczo za wcześnie, wtedy jeszcze bardziej takie rzeczy człowieka przygnębiają. No ale niestety, nie zna się nigdy dnia ani godziny.
#2017-05-23 09:16:51 

Fryta

Użytkownik

Wcale nie jest piękne dać kogoś spalić. Ja to nie rozumiem tego zupełnie, dla mnie to jak palenie czarownic na stosie w średniowieczu albo gorzej, ale nie będę mówić na głos z czym może się to kojarzyć.
#2017-05-23 10:24:46 

Anioł

Użytkownik

Koleżanka wyżej to może niech w ogóle nic nie mówi na głos, bo widać że nie wie co to tak i wyczucie. Brak słów na taką znieczulicę naprawdę. Facetowi jest ciężko, a ona będzie oceniać. No naprawdę, brak słów. Jedni chcą być spaleni, moja mama też chciała i się naszukałem dobrego domu pogrzebowego, ale znalazłem. I polecę, że jak kremacja Katowice to najlepiej tutaj: http://www.sacrumpogrzeby.pl/uslugi-kremacja.html. Są naprawdę godnym polecenia domem pogrzebowym, w którym kremację też robią.
#2017-05-23 12:38:53 

Okularnica

Użytkownik

Potwierdzam słowa kolegi. Sacrum to naprawdę profesjonalny dom pogrzebowy, gdzie przeprowadzają profesjonalną kremację. I bardzo człowieka odciążają w tym trudnym czasie, gdy musi pochować kogoś bliskiego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015