Szukam kogoś do czyszczenia wykładzin w Poznaniu

#2017-06-01 02:22:05 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Szukam dobrej i niedrogiej firmy czyszczącej wykładziny w Poznaniu. Chodzi o większe powierzchnie wiec bede wdzieczny za polecenie doświadczonych ludzi którzy mają umiejętności i sprzęt zeby sobie z tym poradzić.
#2017-06-01 03:27:26 

Okularnica

Użytkownik

Sama długo szukałam firmy oferującej czyszczenie wykładzin Poznań się rozrasta powierzchni biurowych przybywa a jednak znaleźć kogoś dobrego wcale nie było tak łatwo jak myślałam. W końcu przyjaciółka poleciła mi solidnych fachowców, wiecej o ofercie znajdziesz na http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/. Naprawdę jestem zadowolona bo wykładzina wygląda świeżo i ładnie, a to z kolei pozytywnie wpływa na wizerunek firmy.
#2017-06-01 06:24:17 

Dziobak

Użytkownik

Czystość w biurze to podstawa. Nawet nie tylko ze względu na klientów ale dla samego siebie bo w brudzie nie da się pracować. O mnie w pracy mówią że mam obsesję na tym punkcie no ale sami powiedzcie czy nie lepiej usiąść do swoich spraw mając wszędzie porządek?
#2017-06-01 08:23:12 

LunaLaluna

Użytkownik

Oczywiście że tak, ale ja głównie myślę o klientach. Nic tak nie odstrasza jak brudna wykładzina. Kiedyś pracowałam w ubezpieczeniach, mieliśmy tam sporą przestrzeń podzieloną na stanowiska i oczywiście wykładzinę. Wiecie co się działo zimą :). Ale mimo że tak trudno było utrzymać porządek to zawsze wieczorem przyjeżdżała firma i szorowała. Dzięki temu każdego dnia klienci mieli kontrast miedzy chlapą na zewnatrz a niesamowicie czystą podłogą i już na tym poziomie budował się pozytywny wizerunek firmy.
#2017-06-01 11:10:00 

Achilles

Użytkownik

Mnie tam interesuje żeby było tanio, nie obchodzi mnie czy podłoga jest czysta czy brudna bo to nie świadczy o jakości. Zgoda, jakiś tam wpływ na wizerunek jest ale zwykle ten co sie najbardziej stara wybudować porządną fasadę wewnątrz ma bałagan.
#2017-06-01 11:26:09 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Widzę że po mału schodzimy na tory marketingowe a mnie interesuje tylko czysta wykładzina :). Dzięki wielkie za posty i opinie o tej firmie. Na pewno wezmę ją pod lupę, a tymczasem temat zamykam i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015