Poszukiwana dobra firma detektywistyczna w Warszawie!

#2017-06-05 03:16:22 

Okularnica

Użytkownik

Kochani! Nie chce wchodzić w szczegóły prywatne, ale moje życie przyjęło ostatnio taki obrót, że potrzebuję zatrudnić detektywa. Czy moglibyście polecić kogoś, kogo już używaliście? Zależy mi na tylko takich sprawdzonych przez Was sugestiach. Z góry dziękuję!
#2017-06-05 05:52:16 

LunaLaluna

Użytkownik

Ja uzywaam firmy deketywistycznej ale pod warszawa – daj znac jeśli jesteś zianteresowana to przesle ci info
#2017-06-05 06:26:50 

Okularnica

Użytkownik

Dziękuję, ale zależy mi na firmie w Warszawie.
#2017-06-05 07:24:23 

Zniżka

Użytkownik

Wygląda na to, ze takie usługi są coraz bardziej popularne ;) Firma detektywistyczna w Warszawie, której ja używałam, to ta http://detektywrudnicki.pl/ . Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji, ale po telefonie do nich (najpierw chcą żeby dzwonić, ale wpadać do biura, ale to chyba oczywiste ;) i po szybko zorganizowanym spotkaniu, pomogli mi wrocic do normalnego życia (u mnie chodziło o poważne sprawy – byłam na podsłuchu i groziło mi niebezpieczeństwo fizyczne – brzmi to trochę jak z filmu, ale niestety się zdarza…). Nie wiem jaka forma pomocy jest potrzebna Tobie, ale oferują też inne usługi (np. zbieranie dowodów na zdradę męża). Ciężko mi pomóc bardziej bez większej ilości szczegółów :) Zerknij na tę stronkę i sama zobacz :)
#2017-06-05 07:54:28 

Okularnica

Użytkownik

Bardzo dziękuję! A czy orientujesz się czy on sam prowadzi wszystkie sprawy
#2017-06-05 09:55:11 

Zniżka

Użytkownik

Z tego co wiem ma cały zespół, ale to ich możesz dopytać już podczas spotkania, bo są pomocni :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015