Dobra firma zajmująca się obróbką CNC w Białymstoku

#2017-06-19 07:08:30 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy z Białegostoku zajmującej się obróbką metali, najlepiej z wykorzystaniem technologii CNC. Możecie mi podrzucić jakieś namiary na kogoś sprawdzonego i przetestowanego? Zależy mi na sprawdzonych usługach i godnych polecenia, a nie na pierwszej lepszej firmie z brzegu, myślę, że jest to zrozumiałe szczególnie, że mam nieco większy biznes do takiej firmy i zanosi się na dłuższą współpracę, oczywiście o ile wszystko od początku pójdzie dobrze.
#2017-06-19 07:23:38 

Dziobak

Użytkownik

A co, żona zamarzyła sobie metalowe rzeźby w ogrodzie i będziecie tworzyć cały z nich labirynt, hehe? :P
#2017-06-19 07:57:15 

Zabojca_miesa

Użytkownik

Nie kolego, nie tędy droga i nie o to zupełnie chodzi. Żony nie mam, ogród niby tak, ale żadnego labiryntu tam nie planuję. Wszystko w celach czysto zawodowych i służbowych, dlatego zależy mi na naprawdę sprawdzonych usługach.
#2017-06-19 08:54:04 

SłoiczekONA

Użytkownik

Taki labirynt z metalowych rzeźb to musi być straszna sprawa :P
#2017-06-19 11:02:39 

Zabojca_miesa

Użytkownik

No co kto lubi, mnie osobiście taka wizja też nie za bardzo przekonuje, więc raczej nigdy się na to nie skuszę, ale chociaż kto wie, nigdy nie mów nigdy czy coś takiego… ;d
#2017-06-19 11:59:51 

Fryta

Użytkownik

Haha, labirynt z metalowych rzeźb, no nieźle… :P Też wydaje mi się to strasznym pomysłem xddd A co do firmy mającej technologię CNC Białystok to miasto, gdzie mogę Ci polecić na pewno zajrzeć tutaj: http://br-technology.pl/. Są profesjonalni i terminowi, wykorzystują technologię CNC i dobrze wiedzą jak to robić, mają doświadczenie i odpowiedni sprzęt do tego typu obróbki metalu. Używają różnych techniki i technologii i dzięki temu mogą uzyskać seeerio dziwaczne i super kształty, myślę że jak jednak zdecydujesz się na te rzeźby to bez problemu je dla ciebie ogarną :P
#2017-06-19 13:50:59 

Zabojca_miesa

Użytkownik

No i super, dzięki wielkie. Zależało mi właśnie na czymś takim, na terminowej i profesjonalnej firmie, która ma szeroki zakres usług, obróbkę metali na wysokim poziomie w różnych technikach. Dziękuję za pomoc.
#2017-06-19 14:58:33 

Fryta

Użytkownik

A luzik, nie ma za co! BR Technology to naprawdę sprawdzony dostawca takich usług. Polecam bardzo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015