Czy dieta pudełkowa w Katowicach w ogóle jest dostępna?

#2017-08-23 23:28:19 

Achilles

Użytkownik

Czytałem w sieci że coraz większym uznaniem wśród osób pracujących i zabieganych cieszy się dieta pudełkowa – tak to określono. Ponoć taki trend z zachodnich krajów i dociera do nas. Co o tym sądzicie? Są firmy które proponują coś takiego w naszym mieście?
#2017-08-23 23:55:22 

Samooootna

Użytkownik

Praktyczna rzecz, ja się z tym spotkałam jak byłam na stażu w Berlinie. Wiele firm czy nawet urzędów ma catering realizowany na takiej zasadzie. Każdy sobie wybiera jeden z typów menu i dostawca z tym przyjeżdża.
#2017-08-24 00:12:03 

SłoiczekONA

Użytkownik

Faktycznie to jest dla ludzi mocno zajętych w sam raz. Ja w zasadzie w domu nie gotuję bo zwyczajnie nie mam kiedy. Właśnie ratuje mnie jakiś firmowy catering, ewentualnie szybka wizyta w barze mlecznym. Wiadomo że na dłuższą metę taka dieta dobra nie jest.
#2017-08-24 01:36:01 

KrólHenry

Użytkownik

Jeszcze pytanie na czym takie żywienie bazuje. Zapakować coś ładnie w pudełko to nie sztuka ale co z zawartością? Składniki powinny być prima sort inaczej nie ma co się brać za jedzenie tego.
#2017-08-24 04:27:34 

LunaLaluna

Użytkownik

Gdzieś mi się obiło o uszy że mamy w Katowicach firmę która coś takiego dostarcza. Coś z paczką w nazwie czy jakoś tak.
#2017-08-24 06:51:55 

Twardy_Mike

Użytkownik

Zapewne chodzi o nich https://www.smacznapaczka.pl/. Mogę potwierdzić że naprawdę karmią ciekawie, nie są to żadne typowe dania cateringowe z toną mąki i cukrów w różnych formach ;) Wyważone menu w tym też oddzielne jadłospisy dla alergików. Jak tak ma wyglądać dieta pudełkowa Katowice są raczej w dobrych rękach. Mi smakuje i mogę polecić tym bardziej że aż bije od tego jedzonka świeżość i przyjemne zapachy czego o większości cateringów niestety nie można powiedzieć.
#2017-08-24 09:18:54 

Anioł

Użytkownik

Dla mnie to ciekawostka – pudełko staje się symbolem smacznego i zdrowego posiłku. Z marketingowego punktu widzenia ciekawa sprawa i trochę na przekór wyobrażeniom na temat porządnego odżywiania.
#2017-08-24 10:20:27 

Okularnica

Użytkownik

Brat ma w pracy jedzenie z tej firmy. Niejadek z niego ale bardzo pozytywnie się wypowiada o tych daniach. O ile wiem do domu też można zamówić – dla zapracowanych idealnie albo jak się gotować nie umie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015