Czy znana jest dobra książka o objawieniach fatimskich – polska lub z przekładem na polski?

#2017-08-24 23:48:46 

Achilles

Użytkownik

Jestem głęboko zafascynowany tematyką objawień fatimskich. Kwestia pochłonęła mnie na tyle, że szukam wszelkich godnych uwagi książek jakie napisano na ten temat. Tak sobie kompletuję księgozbiór więc mam pytanko o jakieś ciekawe pozycje z tej tematyki. Jeżeli je znacie, to proszę podzielcie się.
#2017-08-25 00:38:29 

Anioł

Użytkownik

Takich wydań pokazało się całkiem sporo na rynku polskim i nie tylko. Wiem że sporo pozycji wydano we Włoszech, nie wszystkie doczekały się tłumaczeń na polski. Ale raczej w księgarniach religijnych nie powinno być kłopotu z tym.
#2017-08-25 00:58:04 

SłoiczekONA

Użytkownik

Polecam też szukać opracowań publikowanych w internecie. Wiem że to co innego niż książka ale nie lekceważyłabym bo całkiem wiele interesujących publikacji religijnych jest dziś w sieci obecnych.
#2017-08-25 01:10:08 

KrólHenry

Użytkownik

Znając życie to kolega już zna dość dobrze źródła online i teraz wraca się w stronę książek. Ja robię dokładnie tak samo kiedy jakaś kwestia mnie silnie zainteresuje.
#2017-08-25 03:28:37 

LunaLaluna

Użytkownik

Nasz proboszcz był kilkukrotnie w Fatimie i bardzo dobrze zna temat. Nawet kiedyś mu sugerowałam by podzielił się jakoś swoją wiedzą jeśli nie przez książkę to przynajmniej drogą internetową właśnie.
#2017-08-25 06:18:05 

Okularnica

Użytkownik

Widziałam u swojej cioci na półce jakąś z książek poświęconych fatimskim wydarzeniom ale nie pamiętam tytułu ani autora. Myślę jednak że odszukanie tego wydawnictwa nie powinno być żadnym kłopotem.
#2017-08-25 07:06:36 

Twardy_Mike

Użytkownik

Ze wszystkich książek zajmujących się Fatimą to według mnie najbardziej całościowe opracowanie: http://wydawnictwojut.pl/produkty/ksiazki/tajemnica-fatimy-historia-i-przeslanie/. Bardzo ciekawie i przystępnie napisana, naświetla wiele faktów w tym jest doskonały opis fatimskich sanktuariów. Jeśli chodzi o objawienia fatimskie książka ta jako jedna z niewielu w całości została napisana przez polskich autorów.
#2017-08-25 09:13:21 

Okularnica

Użytkownik

Ktoś już mi wspominał właśnie na temat tej książki. Faktycznie prezentuje się ciekawie, a wydawnictwo które ją poleca znam ze świetnych modlitewników. Trzeba będzie się zainteresować.
#2017-08-25 11:10:36 

KrólHenry

Użytkownik

Kulty Fatimy jest bardzo ciekawym zjawiskiem, sama objawienia wypadają wręcz fascynująco na tle innych świadectw tego rodzaju. Dobrze że Kościół uznał tamte zdarzenia za cudowne uznając także odczucia wiernych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015