Aktualny cennik aranżacji wnętrz w Poznaniu – tanio, drogo?

#2017-08-28 00:13:00 

SłoiczekONA

Użytkownik

Mama namawia mnie na całkowitą zmianę wystroju w salonie. W sumie to ostatnie pomieszczenie w domu które od dłuższego czasu nie zaliczyło żadnego remontu ani nic w ten deseń. Sądzę że warto byłoby wynająć fachowca który zaprojektuje wnętrze ale nie wiem jak to cenowo wygląda w Pozku. Podzielicie się doświadczeniami?
#2017-08-28 02:19:19 

Fryta

Użytkownik

Osobiście nie znam poznańskich realiów bo mieszkam we Wrocławiu ale mam przyjaciół z Poznania którzy niedawno wprowadzili się do nowego domu. Bynajmniej nie narzekali aby architekt wnętrz skasował od nich sporo.
#2017-08-28 02:45:44 

Dziobak

Użytkownik

Wszystko zależy jak się trafi. Wiem że są pracownie gdzie ceny są bardzo wyśrubowane ale klienci narzekają na wiele rozwiązań, sprawność pracy itp. Najlepiej poznać możliwie najwięcej opinii i na tej podstawie podejmować decyzje.
#2017-08-28 05:44:42 

Samooootna

Użytkownik

Raczej bym nie wydała pieniędzy na taką usługę choć w pełni rozumiem ludzi którzy tak robią. Zawsze jakoś wolałam sama się wszystkim zająć i mam wrażenie że moje wnętrza dotąd na tym nie straciły ;)
#2017-08-28 07:43:36 

Twardy_Mike

Użytkownik

Mój ojciec interesuje się dość mocno tematyką architektury wnętrz musiałbym go spytać jak się sprawy mają odnośnie cen. Ja sam mam w perspektywie duży remont w domku i wtedy będę myślał o takich rzeczach.
#2017-08-28 09:12:41 

KrólHenry

Użytkownik

W tej chwili cennik aranżacji wnętrz w obrębie Poznania trudno jest uśrednić. Wynika to z tego że firmy mają bardzo różne podejście do tej kwestii. Raczej dominuje wycena indywidualna pod konkretne zamówienia, dokładnie tak jak tu: http://www.mo-architekci.pl/cennik/. I powiem szczerze że jest to chyba najbardziej sprawiedliwe. Są czasami problemowe lokale gdzie architekci się muszą bardziej napracować.
#2017-08-28 11:56:23 

LunaLaluna

Użytkownik

Fajnie że ktoś zwrócił na to uwagę. Dość często jest tak że w mieszkaniu jest kiepska ustawność czy bardzo mały metraż i wówczas aranżowanie przestrzeni naprawdę stanowi spory kłopot.
#2017-08-28 13:11:42 

BatonZowsa

Użytkownik

Stylowe i funkcjonalne wnętrze nie musi być wyzwaniem dla normalnego zjadacza chleba. Od tego są przecież specjaliści żeby pomóc w takich sytuacjach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015