Poszukuje podkładów takich poporodowych dla młodych mam.

#2017-11-20 23:34:20 

Samooootna

Użytkownik

Hejka kochaniutkie, przychodzę tutaj do was z taką typowo kobiecą sprawą, a właściwie to nawet taką bardzo osobistą, prywatną, a wiec jestem aktualnie w dziewiątym miesiącu ciązy no i co za tym idzie niedługo przyjdzie czas szczęśliwego mam nadzieje rozwiązania i tak muszę wam tutaj się ziwerzyc, ze już nie mogę się doczekac no, ale jest niestety jedna rzecz, ktorej się obawiam i nie chodzi mi tutaj o porod ani nic z nim związanie, lecz o tym, że cała moja rodzina mam na mysli kobiety oczywiście maja problemy z okresem poporodowym a konkretnie no niestety z bardzo mocnym okresem tuż po porodzie więc postanowiłam się już teraz jakos do tego przygotowac i chciałabym kupic podklady takie poporodowe gdzies w sklepie internetowym i nie za bardzo wiem gdzie mogłabym, to kupic.. jeśli ktoras z was miala podobny problem i orientuje się w sytuacji to bardzo proszę o pomoc…
#2017-11-21 01:15:03 

SłoiczekONA

Użytkownik

Cześć, sama jestem matką dwóch synów wiec można powiedziec, że się w zasadzie w tym temacie orientuje. Ja z pierwszym synem nie miałam absolutnie żadnego problemu natomiast natomiast drugim już miałam i nie wystarczaly mi zwykle podpaski jak sobie przypominam, to już mnie dreszcz przechodzi na sama mysl, bo co kilka minut bylam w lazience, a w dodatku do tego jeszcze male dziecko no gdyby nie pomoc meza i teściowej to bym zwariowala, tylko, ze to było już z dobre 10 lat i nie było jeszcze takich rzeczy, wiec od razu Ci polecę stronę gdzie kupowala moja kolezanka: https://wyprawkowy.pl/podklady-poporodowe-24 mam nadzieje, że pomogłam.
#2017-11-21 01:45:38 

Samooootna

Użytkownik

Dzięki wielkie.
#2017-11-21 03:26:46 

Zniżka

Użytkownik

a wiesz może jakie sa rodzaje, bo ja, to bym wolała mojej siostrze skolei zakupic jak największe i w jak największym opakowaniu żeby siostra nie musiała mieć kiedy przyjdzie już co do czego z tym problemu.. moja siostra dopiero 5 miesiac wiec ma jeszcze troche czasu, ale jak ktos już o to pyta no, to kupie dla niej.
#2017-11-21 05:02:02 

SłoiczekONA

Użytkownik

Tak, jasne, że maja z tego co wiem, to roznego rodzaju firm z rozna chlonnosia i rozmiarem, a wiec najlepiej wejdz sobie w linka, którego wyslalam kilka komentarzy wczesniej dziewczynie, to wszystko zobaczysz :)
#2017-11-21 07:57:25 

Zniżka

Użytkownik

Dzięki
#2017-11-21 09:01:44 

SłoiczekONA

Użytkownik

A proszę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015