Ziaja pasta do zębów – bez fluoru?

#2017-12-07 01:45:11 

Stara_baba

Użytkownik

Używacie past bez fluoru? Co myślicie o takiej pielęgnacji zębów? Wydaje mi się, że wzbudza spore kontrowersje. Coraz częściej mówi się o tym, że fluor jest szkodliwy i że nie powinno go być w pastach. Ale z drugiej strony ciągle są też takie pasty z fluorem dostępne… ja używam bez fluorowej Ziaji i bardzo sobie ją chwalę… a wy co o tym myślicie??
#2017-12-07 03:33:23 

Achilles

Użytkownik

ja myślę, że to wszystko bardzo zależy… pamiętaj, że każdy ma nieco inne szkliwo i wymaga innej pielęgnacji. Ciężko tak z góry określić co jest zdrowe, a co nie. nie demonizuję fluoru, ale uważam, że warto używać różnych past wymiennie.
#2017-12-07 04:50:46 

Fryta

Użytkownik

a ja jestem fanką rozwiązań naturalnych i ostatnio też trafiłam na ziaję, jest to świetna pasta w niskiej jak na taki produkt cenie… ogólnie cenię sobie tę markę.;) no i byłam ostatnio na kontroli u dentysty i podobno wszystko jest ok.!
#2017-12-07 06:54:53 

LunaLaluna

Użytkownik

chodzi wam o tę pastę: https://www.aptekamini.pl/ziaja-mintperfekt-szalwiowa-pasta-do-zebow-bez-fluoru-75-ml.html? ja też cenię sobie markę ziaja pasta do zębów, jaką mają, jest naprawdę niezła. Szałwia koi dziąsła, zęby są dobrze oczyszczone, jest świeży oddech, wszystko tak jak powinno. Jeśli chodzi o fluor to nie wdaję się raczej w takie zawzięte dyskusje, bo wszystko jest dla ludzi, byle uważać na ilości… zresztą w ulotce jest napisane, że pasta bez fluoru szczególnie jest wskazana dla ludzi z wyższym poziomem fluoru w wodzie.
#2017-12-07 09:09:07 

Okularnica

Użytkownik

w aptekamini.pl można dostać te pasty od ziaji za śmieszne pieniądze, a naprawdę są wydajne i dobre jakościowo. Polecam sprawdzić. Ja sobie zamawiam przy okazji kupowania leków, z dostawą do domu.
#2017-12-07 09:45:31 

KrólHenry

Użytkownik

no tak, w sumie ja też coraz częściej zamawiam przez Internet różne rzeczy.;) kosmetyki i tak dalej. Wiem, że jeśli chodzi o fluor to trzeba uważać z dawkowaniem go dla dzieci, więc taka pasta szałwiowa zawsze się w domu przydaje, tak dla całej rodziny. Każdy może używać i nikomu nie zaszkodzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015