Szukam serwerów do CS na których trochę poskiluje

#2018-02-18 21:22:42 

[Deleted User]

Użytkownik

Siemaneczko Mirki. Podpowiedzcie mi gdzie szukać serwerów CS na których podlapie troche skilla w granie? Tylko nie dawajcie mi namiarów na serwy z botami i lamusami bo takich już mam dosyć :P
#2018-02-18 22:12:35 

Anioł

Użytkownik

Najłatwiej znaleźć sobie klan i grać na serwerze razem z nimi. Poziom bedziesz mał stosunkowo wysoki, zależy od klanu, no i wiecej sie nauczysz grajac zespołowo. Czasami w drużynach trafiaja sie coache którzy chlodnym okiem ocenia twoja gre i podpowiedza co mozna robic lepiej.
#2018-02-18 23:20:20 

Emily

Użytkownik

coach grania? Troche to dziwne bo to przecież tylko gra, nic nie wnosi do zycia.
#2018-02-19 02:07:10 

Anioł

Użytkownik

Wnosi radość :D. Im jesteś lepszy tym wiecej radości.
#2018-02-19 04:01:30 

BatonZowsa

Użytkownik

Do klanu nie dostniesz sie od tak bo nie wezmą sobie balastu który trzeba wszystkiego nauczyć. Najpierw sam musisz złapać skilla a klany same sie do Ciebie odezwa i w ten sposób to działa. Jesli interesuja cie solidne serwery do CS na których można się pobawić to polecam https://feelthegame.pl/. Poznasz ludzi którzy ogarniają i poduczysz się od nich. Co mi się jeszcze tam podoba to że nie ma tam toxiców, nikt nikogo nie obraża itd. Jak bedziesz chcial cos pograc to mozemy sie zgadać, pozdro.
#2018-02-19 04:15:18 

Niematuralny

Użytkownik

Siema, pewnie wiekszosc mnie zakrzyczy ale warto grać na ruskich serwerach. Wiem że przekleństwa itd, ale są tam gracze którzy naprawdę dobrze grają. Kilka pojedynków z takim topowym csowcem potrafi dać niezłą szkołe.
#2018-02-19 06:03:09 

BatonZowsa

Użytkownik

Ruskie serwery zwykle mają taki ping że nie da się grać. W sumie tylko przez to będziesz ginął bo ich skille są mocno przereklamowane. No i sam poruszyleś sprawe zachowania. Prawda jest taka że wiecznie sie drą, wyglupiają np nie da sie normalnie pograć. A nawet jeśli znajdziesz jakimś cudem nromalnych to praca zespołowa jest wykluczona chyba że znasz ruski, bo oni angielskim nie operują :P
#2018-02-19 08:27:13 

Niematuralny

Użytkownik

Napisałem że można tak zagrac kilka meczy żeby się wprawić. Nikt nie zmusza do słuchania albo grania zespołowego z nimi. Okej, polskie serwery są fajne bo można się dogadać i kombinować z taktyką ale to już wyższa szkoła jazdy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015