Potrzebny jest mi sklep z dobrym markowymi butami.

#2019-02-13 05:49:27 

Twardy_Mike

Użytkownik

jak w temacie, możecie mi polecić jakiś sklep? Najlepiej internetowy, bo w okolicy niewiele mam, a nie chcę wybierać się na dalekie wycieczki po buty. Co do marek to może być Nike, mam z nimi pozytywne doświadczenia.
#2019-02-13 07:11:02 

Allubdarh

Użytkownik

podłączam się do pytania, też by mi się buty nowe przydały, a zauważyłem, że w Internecie można taniej dostać…
#2019-02-13 08:59:18 

BatonZowsa

Użytkownik

Ja polecam Ci sklep CTX SPORT Zamawiałem tam już kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony. Kupując w Internecie bałem się czasem, że trafię na podróbki, ale tutaj nic z tych rzeczy. Poza tym mają fajne promocje i szybko wysyłają zamówiony towar. Możesz też sobie sprawdzić dokładną rozmiarówkę różnych producentów.
#2019-02-13 09:30:14 

SłoiczekONA

Użytkownik

ja też Nike kupowałam w tym sklepie, o którym pisze kolega wyżej.;) jak dla mnie całkiem porządny sklep, ja też mieszkam z dala od dużego miasta i u siebie mam praktycznie zerowy wybór fajnych butów… A tam mogę sobie przejrzeć różne modele i wybrać ten, który po prostu mi się podoba. Polecam zdecydowanie.
#2019-02-13 12:07:53 

Fryta

Użytkownik

A bierzesz pod uwagę adidasa? Ja myślę, że to też jest świetna marka, konkurencja dla Nike. Dziewczynom polecam ten model: https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/. Jeśli chodzi gazelle opinie są naprawdę świetne, a buty leciutkie i wygodnie układają się na stopie. Pasują m też do wszystkiego, naprawdę da się je ubrać do różnych stylizacji… A ten sklep jest ok., wiarygodny.;)
#2019-02-13 13:39:52 

Zniżka

Użytkownik

oooo, bardzo fajne są! Chyba moja siostra ma ten model, muszę się jej zapytać.
#2019-02-13 15:05:05 

Twardy_Mike

Użytkownik

dzięki za komentarze, sprawdzę sobie co tam mają w tym sklepie.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015