Autoryzowany serwis Mercedesa - czy klient otrzymuje kalkulację naprawy?

#2019-09-10 07:35:42 

Anioł

Użytkownik

Posiadając drogi samochód trzeba się liczyć z tym, że i koszty utrzymania będą duże. Ale mimo wszystko i w tym przypadku warto zadbać o swoje finanse, żeby później nie być niemile zaskoczonym. Chodzi mi o kosztorys prac serwisowych, które wykonuje serwis. W moim przypadku chodzi o serwis Merca.
#2019-09-10 08:22:39 

BatonZowsa

Użytkownik

Tak po części masz rację, bo te koszty wcale nie muszą być duże, jeśli wybierasz mądrze serwis. Gwaranutje ci, że jeśli zajrzysz na https://serwisyaso.pl/ to zobaczysz, że są tam sprawdzone serwisy, które wykonują usługi na najwyższym poziomie. Na https://serwisyaso.pl/ znajdziesz również dobre serwisy Mercedesa.
#2019-09-10 10:14:36 

Emily

Użytkownik

Na stronie można znaleźć najpoważniejszych graczy jeśli chodzi o rynek motoryzacyjny. Autoryzowany serwis Mercedes też oczywiście tam jest. Szukane jest bardzo proste, bo wystarczy określić miejsce, którego się szuka. Serwis niemieckiej marki jest dostępny w kilku dużych miastach, więc klienci wcale nie muszą długo jeździć i go szukać.
#2019-09-10 11:09:35 

Stara_baba

Użytkownik

Czasami jest nawet tak, że to serwis przyjeżdża do klienta. A tak na poważnie, to chyba w każdym serwisie jest tak, że najpierw to dostajesz wycenę naprawy, przynajmniej według mnie tak powinno być.
#2019-09-10 13:45:00 

HannaG

Użytkownik

Takie oczywiste to to nie jest niestety.
#2019-09-10 16:38:42 

Stara_baba

Użytkownik

No, a szkoda...
#2019-09-10 17:00:00 

KrólHenry

Użytkownik

Szybko zweryfikowałem temat i faktycznie wystarczy poprosić o wycenę kosztów i nie ma z tym najmniejszegto problemu. Wiem również, że serwis aso Renault zapewnia w pełni jasne koszty naprawy, żeby klient miał świadomość tego ile będzie musiał wydać. Serwis aso Renault i tak ma bardzo niskie ceny usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015